10.02.2024

Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Są świetną okazją do celebrowania uczuć i spędzania magicznych chwil w towarzystwie najbliższych sercu osób. Mamy dla Was niespodziankę! Już w najbliższą sobotę, 10 lutego w godzinach od 11:00 do 18:00 zapraszamy do Galerii Mazovia, po słodkie miody oraz wiele innych atrakcji.

Specjalnie dla klientów naszej galerii zaplanowaliśmy liczne okolicznościowe oferty i promocje, które sprawią, że zakupy będą jeszcze przyjemniejsze! Niezależnie od tego, czy szukacie prezentu dla swojej drugiej połówki, czy chcecie zrobić miłą niespodziankę swojej przyjaciółce – w ten weekend znajdziecie coś wspaniałego!

Oprócz promocji, mamy dla Was atrakcyjne upominki. Jak je zdobyć? Wystarczy zrobić zakupy 10 lutego w Galerii Mazovia, na kwotę minimum 200 zł. Tak! Możecie łączyć dwa paragony, aby osiągnąć tę kwotę. Następnie przyjdźcie do naszego walentynkowego stoiska przy fontannie. Tu będzie czekać na Was zabawa konkursowa, w której nagrodą są pyszne miody.

Uwaga! Co godzinę wśród uczestników do wygrania Karta Podarunkowa Mazovii o wartości 300 zł! Pamiętajcie, że ilość walentynkowych nagród jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń.

Regulamin akcji dostępny na stronie internetowej Galerii Mazovia: Galeria Mazovia » Regulamin „WIĘCEJ RADOŚCI Z WALENTYNKOWYCH SŁODKOŚCI”