10 sierpnia 2022

Sierpień w Płocku upłynie w rytmie hip-hopu, który rozbrzmiewać będzie ze scen na Plaży nad Wisłą. Uczestnicy Lech Polish Hip-Hop Festival będą mogli dotrzeć na koncerty m.in. bezpłatnym busem wprost spod Galerii Mazovia. Centrum przygotowało również inne atrakcje, w tym konkurs z nagrodami oraz specjalną strefę customizacji obuwia dla klientów i festiwalowiczów.

Organizatorzy Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 zapowiadają, że największa hiphopowa impreza w Polsce będzie miała rekordowy line-up, o czym przekonać się będzie można w dniach 11-13 sierpnia. Festiwal wraca po dwuletniej przerwie na plażę nad Wisłą, gdzie odbywa się od 2013 roku. Dodatkowa scena Tent Stage czy odświeżone strefy merchendise i food trucków to tylko niektóre z nowości podczas tegorocznej edycji. Do grona partnerów festiwalu dołączyła płocka Galeria Mazovia, która m.in. zapewni festiwalowiczom na polach namiotowych komfortowe przebieralnie, a dla chcących dojechać do centrum miasta – specjalnego busa, bezpłatnie transportującego w dniach festiwalu chętne osoby posiadające ważny bilet bądź karnet. Bus będzie kursował z terenu festiwalu bezpośrednio do Galerii Mazovia, na trasie powrotnej zatrzymując się przy przystanku komunikacji miejskiej Jachowicza Teatr.

Co ciekawego na festiwalowiczów i klientów będzie czekało w samej Galerii Mazovia? Specjalna strefa customizacji. Każdy posiadacz opaski uprawniającej do wejścia na festiwal, który w dniach 11-13 sierpnia dokona zakupów na terenie centrum handlowego o wartości minimum 50 złotych, może nieodpłatnie spersonalizować swoją parę obuwia. Dla osób bez wejściówek na festiwal usługa będzie dostępna po okazaniu paragonów na kwotę powyżej 100 złotych. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie Galerii Mazovia.

Mamy nadzieję, że dedykowana strefa do customizacji obuwia, uruchomiona na czas trwania festiwalu z myślą przede wszystkim o jego uczestnikach, ale też młodych osobach, które interesują się kulturą hip-hop, będzie cieszyła się zainteresowaniem. Chcieliśmy stworzyć naszym klientom okazję, by w parę ulubionych albo mocno znoszonych butów tchnąć nowe życie, nadać im osobistego charakteru, czy nawet wyrazić w ten sposób swój styl lub pasję mówi Damian Falkowski, Marketing Manager Galerii Mazovia.

To nie koniec atrakcji proponowanych przez płockie centrum. Wszyscy fani modnego obuwia mogą wziąć udział w konkursie i w social mediach Galerii Mazovia opisać swoje wymarzone buty – w ten sposób można zyskać szansę na zdobycie nowej pary ufundowanej przez CCC.

Po więcej informacji zapraszamy na www.galeriamazovia.com.pl oraz www.plhhfestival.pl

 

Regulamin: Strefa-costumizacji-obuwia