szczegóły w salonie

Drogi Kliencie,

w salonie Time Trend dostępna jest długo wyczekiwana nowość – marka Inventic.

Inventic zawsze zmierza naprzód. Szwajcarska marka łączy klasykę ze współczesnością, tworząc odważne i świeże zegarki. Wyrazistość, nowoczesny wygląd i szwajcarska jakość – oto atuty zegarków Inventic.

Marka została założona w Szwajcarii w 1915 roku i od tej pory stale dba o doskonałość swoich zegarków. Ponad sto lat historii marki jest podstawą kreatywności projektantów marki Inventic. Z jej pomocą nadają nowy blask zegarkowej tradycji i tworzą niezwykłe czasomierze.

Szwajcarskie przywiązanie do jakości sprawia również, że zegarki Inventic są tworzone z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i dbałością o wykończenie. Marka Inventic szczyci się mianem marki „Swiss Made”. Jest to symbol jakości, który oznacza, że zegarki tej marki powstały według najlepszych szwajcarskich standardów.

By móc posługiwać się symbolem Swiss Made, marka musi korzystać z mechanizmów produkcji szwajcarskiej, składać swoje zegarki w Szwajcarii i również w tym kraju prowadzić końcową kontrolę jakości – a szwajcarska jakość jest legendarna. Ważnym atutem marki Inventic jest także to, że jej zegarki są składane ręcznie.

Zapraszamy do Salonu! 🙂