do odwołania

Gdy do gry wkracza denim, wszystko się zmienia. Ale Ty pozostajesz sobą. Poznaj jego wszystkie oblicza – z nową kolekcją od Cropp.

Sezon denimowy w Cropp trwa cały rok. W końcu nie ma nic bardziej ponadczasowego jak jeans, z którym eksperymentowanie wychodzi jak z niczym innym! A to oznacza, że możesz zaszaleć z dodaniem akcentów, które najlepiej wyrażą ciebie. A w Cropp jest w czym wybierać.

Dla niej

Denim to podstawa udanej stylizacji. Skłaniasz się bardziej w stronę basicowego looku czy lubisz stawiać na wyrazistość? Z tymi outfitami nie musisz się ograniczać, bo cokolwiek wybierzesz – masz duże pole do eksperymentowania. W końcu denim wygląda doskonale w każdym towarzystwie.

W tym sezonie Cropp przychodzi z szerokim wyborem krojów jeansów dla niej – od straight, przez mom jeans, aż po wide leg. Każdy z nich jest inny, każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego i każdy z nich będzie stanowił doskonałą bazę Twojej stylizacji. Wśród nich znajdziemy różne warianty i akcenty: z kieszeniami cargo, efektem sprania, postrzępieniami czy rozcięciami. Z czymkolwiek je połączysz – będziesz wyglądać oszałamiająco.

Dla niego

Cropp przygotował również wyjątkowe produkty dla niego. W nowościach znajdziemy między innymi jeansy z szeroką, prostą czy wąską nogawką. A wśród nich nie brakuje mocnych akcentów w postaci przeszyć, efektów sprania, postrzępień czy kieszeni cargo. Denim występuje w różnych wersjach kolorystycznych: od jasnego jeansu, przez szary, na czarnym kończąc. To od Ciebie zależy, która z tych propozycji znajdzie się w Twojej szafie. Może nie skończy się na jednej…