14 lutego 2023

To nie tory saneczkowe czy stoki narciarskie mogą być najbardziej obleganymi atrakcjami tej zimy… Hitem sezonu mają szansę stać się tory wrotkarskie – Galeria Mazovia zachęca młodzież i dzieci do takiej formy rozrywki. Nawet mimo braku planów wyjazdowych czy niesprzyjającej pogody najmłodsi mieszkańcy Płocka mogą aktywnie i miło spędzić czas w specjalnie otwartej dla nich wrotkarni, czynnej w galerii codziennie przez niemal całe ferie zimowe.

Gdy zimowa aura nie sprzyja, rzadko myślimy o aktywności fizycznej, jednak nawet mimo opadów i niskiej temperatury jest to wskazane dla zachowania lepszego samopoczucia. Co jednak zrobić, gdy nie można liczyć na obfitość śniegu i uprawianie dyscyplin typowych dla tej pory roku? Galeria Mazovia proponuje nową atrakcję dostępną bezpłatnie w trakcie ferii zimowych – jazdę na wrotkach na specjalnie przygotowanym dla dzieci torze. Wrotkarnia na 1. piętrze galerii czynna będzie codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00.

Dzieci szkolne z Płocka w tym roku rozpoczynają dwutygodniowe ferie w poniedziałek 13 lutego. Nawet jeśli zostaną w mieście i nie będą miały możliwości wyjazdu, nie musi oznaczać to nudy! Zapraszamy na dobrą zabawę w specjalnie uruchomionej na czas ferii wrotkarni, która dostępna będzie dla wszystkich – dzieci, młodzieży jak i dorosłych, chcących spróbować swoich sił na wrotkach. Udostępniliśmy przestrzeń w lokalu o powierzchni 230 m.kw. – będzie tu wystarczająco dużo miejsca, by móc wybrać się całą rodzinąmówi Damian Falkowski, Junior Marketing Manager Galerii Mazovia.

Wrotkarnia jest czynna w dniach od 13 do 25 lutego. Aby aktywnie spędzić czas, na miejscu należy pobrać wrotki i ochraniacze oraz kask (obowiązuje kaucja). Dostępna będzie również szatnia dla chcących skorzystać z atrakcji. Dzieci w wieku do 16 r.ż. mogą skorzystać z atrakcji pod opieką dorosłych. Szczegółowy regulamin korzystania z wrotkarni znajduje się na stronie: www.galeriamazovia.com.pl. Informacji o kolejnych atrakcjach można szukać w aktualnościach na stronie oraz na profilu Galerii Mazovia na Facebooku.

 

Załącznik nr 6 – Regulamin Konkursu Zimowa Wrotkarnia