16 września 2021

Z przyjemnością informujemy, że umowa z wieloletnim partnerem naszej galerii, Wisłą Płock, została przedłużona do końca roku 2022. Zakres współpracy z klubem piłkarskim zostanie rozszerzony – a dotychczasowy plebiscyt na „Młodzieżowca Miesiąca Wisły Płock” zyska nową nazwę.

– Cieszymy się, że od wielu lat jesteśmy partnerami piłkarskiej Wisły Płock oraz jej Akademii. Wspólne projekty, które udało się zorganizować na przestrzeni ostatnich lat – jak chociażby akcja Back to School, turnieje esportowe czy spotkania z piłkarzami w naszym obiekcie – cieszą się ogromnym zainteresowaniem płocczan. Dlatego też sukcesywnie zwiększamy swoje wsparcie dla działań Klubu. Od ubiegłego roku zaangażowaliśmy się w projekt jakim jest Akademia Wisły Płock – objęliśmy patronat nad comiesięczną nagrodą dla najlepszego młodego zawodnika Nafciarzy w każdym miesiącu. W ten sposób wspieramy płocki sport, a w szczególności sport najmłodszych – przyznała Izabela Tucholska-Oleszczuk, dyrektor Galerii Mazovia.

Wspomniana powyżej nagroda będzie od teraz przyznawana pod nazwą „Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca Wisły Płock”. To jednak nie jedyny element naszej współpracy Klubem.  Pozostaniemy oficjalnym Partnerem Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego, a materiały reklamowe z naszym logo będą widoczne podczas spotkań rozgrywanych przez drużyny juniorskie Wisły.

– Z Galerią Mazovia jesteśmy w kontakcie już od wielu lat, więc bardzo się cieszę, że te relacje układają się w taki sposób. Współpraca z tym podmiotem jest rozszerzana, czego owocem jest między innymi patronat nad przyznawaną co miesiąc nagrodą dla najlepszego zawodnika naszej Akademii. Mogę również zdradzić, że mamy w głowie wiele pomysłów, które chcemy w przyszłości wspólnie zrealizować. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zdradzić więcej szczegółów – powiedział Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.