19 sierpnia 2023

Prezentacja nowego składu Nafciarzy, turniej piłki ręcznej dla dzieci i praktyczne prezenty, z których w szczególności ucieszą się najmłodsi oraz ich rodzice… Ostatni weekend wakacji w Galerii Mazovia będzie czasem wypełnionym pozytywnymi emocjami! Już 26 i 27 sierpnia akcja Back to school.

Sportowe zakończenie wakacji w Galerii Mazovia

W ostatni weekend sierpnia na placu przed płockim centrum zostanie rozegrany pokazowy turniej piłki ręcznej dla dzieci. W rozgrywkach street handballu wezmą udział podopieczni Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Wisła Płock. Zmagania małych sportowców to gwarancja sportowych emocji dla całej rodziny i szansa na odkrycie w sobie miłości do tej popularnej w Płocku dyscypliny sportowej – a przede wszystkim zachęcenie najmłodszych do zdrowej aktywności.

Akcja Back to school będzie również gratką dla wszystkich fanów drużyny ORLEN Wisła Płock. W sobotę o godzinie 17.00 w Galerii Mazovia odbędzie się spotkanie z Nafciarzami, podczas którego zostanie zaprezentowany skład na nowy sezon. Po prezentacji goście wydarzenia będą mogli porozmawiać z zawodnikami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dodatkowo  w niedzielę z sympatykami szczypiorniaka spotkają się świeżo upieczeni mistrzowie Polski w plażowej odmianie piłki ręcznej – BHT Petra Płock.

Darmowa wyprawka szkolna z okazji Back to school

Sportowe zakończenie wakacji zostanie połączone z przygotowaniami do nowego roku szkolnego. Z tej okazji na uczestników akcji Back to school czeka wyjątkowy prezent. Każdy, kto w dniach 26-27 sierpnia dokona zakupów w sklepach Galerii Mazovia za łączną kwotę powyżej 200 zł, otrzyma za darmo wyprawkę do szkoły. Wystarczy udać się z paragonami do specjalnego stoiska, które będzie czynne w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00-18:00.

– Wakacje w Galerii Mazovia zakończymy z przytupem. Turniej piłki ręcznej dla dzieci oraz spotkanie z drużyną ORLEN Wisła Płock to świetny plan na emocjonujący weekend dla całej rodziny. A przy okazji doskonała szansa na przygotowanie się do nowego roku szkolnego. Zwłaszcza dla tych, którzy kompletowanie wyprawki zostawili na ostatnią chwilę – w czasie trwania akcji można ją otrzymać zupełnie za darmo. Wystarczy zrobić zakupy w naszych sklepach za minimum 200 zł i odebrać swój prezent – mówi Damian Falkowski, Junior Marketing Manager w Galerii Mazovia.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu i akcji promocyjnej są dostępne na stronie www.galeriamazovia.com.pl oraz Facebooku Galerii Mazovia.