25 października 2021

Czarownica, duch czy może krwiożerczy wampir – za kogo przebierzesz się w tym roku? Halloween z roku na rok staje się w Polsce coraz bardziej popularne. Z tej okazji Galeria Mazovia przyciąga klientów specjalną promocją z Kartą Podarunkową. Klienci, którzy w dniach 29-30 października kupią Kartę Podarunkową, otrzymają w prezencie drugą kartę o wartości 50, 100 lub 250 zł!

 

Halloween to niezwykle popularny zwyczaj przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, ale wydaje się, że Polacy również polubili okazję do przebierania się i wspólnej zabawy. Obchodzone w ostatnim dniu października święto przyciąga przede wszystkim młodych – zgodnie z badaniem firmy Kantar Millwardbrown z 2018 r., w imprezie na Halloween planował uczestniczyć co czwarty Polak, w tym najliczniejsza była grupa w wieku 15-24 lat (aż 41% ankietowanych). Choć w Polsce Halloween budzi sporo kontrowersji, z roku na rok coraz więcej wydajemy na organizację przyjęć – głównie na jedzenie i napoje. Galeria Mazovia postanowiła zadbać o swoich klientów, którzy odwiedzą ją w piątek 29 lub sobotę 30 października, tuż przed Halloween. Przygotowała dla nich „Halloweenową Promocję z Kartą Podarunkową”.

 

– Galeria Mazovia regularnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując im korzystne promocje. – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, Dyrektorka Galerii Mazovia. –Właśnie dlatego ułatwiamy klientom zakupy, dając im w prezencie dodatkowe Karty Podarunkowe. – dodaje Tucholska-Oleszczuk.

Zasady „Halloweenowej Promocji z Kartą Podarunkową” są bardzo proste: każdy klient, który w dniach 29-30 października br. zakupi w Punkcie Informacyjnym Galerii Mazovia Kartę Podarunkową, otrzyma drugą kartę za darmo. Przy zakupie karty na kwotę od 200 zł do 399 zł klient otrzyma drugą kartę o wartości 50 zł. W przypadku zakupu karty kosztującej od 400 zł do 749 zł zyska drugą kartę o wartości 100 zł. Natomiast przy zakupie karty za 750 zł lub więcej, wartość dodatkowej karty wyniesie aż 250 zł. Karta Podarunkowa jest ważna przez rok od daty aktywacji i nie może być doładowywana. Działa na tej samej zasadzie co karta płatnicza i można nią płacić we wszystkich sklepach, które obsługują technologię MasterCard. Można z niej korzystać na terenie całej galerii, a wybór sklepów jest ogromny – około 120 salonów odzieżowych, obuwniczych, sportowych, prasowych, oraz spożywczych, w których z pewnością będzie można znaleźć także atrakcyjną ofertę na Halloween: słodycze, przebrania, ozdoby i gadżety.

 

Karta Podarunkowa to uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu każdy może otrzymać prezent, jaki tylko sobie wymarzy. Idealnie sprawdzi się na każdą okoliczność, jak na przykład urodziny czy Boże Narodzenie. A halloweenowa promocja Galerii Mazovia to nie tylko świetna okazja, by uszczęśliwić kogoś bliskiego, ale przy okazji może też sprawić prezent sobie?