15-17.12.23

Chcesz wygrać słuchawki Air Pods Pro II lub spotkać się ze Świętym Mikołajem? A może chcesz wiedzieć jak to możliwe, że Mikołaj w ciągu jednej nocy jest w stanie odwiedzić wszystkie dzieci na całym świcie? Jeśli tak, koniecznie w ten weekend powinieneś odwiedzić Galerię Mazovia.

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie „Galeria Mazovia na ekologicznej trasie Świętego Mikołaja”, które odbędzie się w dniach 15-17 grudnia. To będzie niezapomniany weekend pełen atrakcji dla całej rodziny!
Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych aktywności, które z pewnością umilą czas Waszym pociechom. Przez cały weekend dostępna będzie kreatywna strefa, w której każde dziecko będzie mogło własnoręcznie przygotować kartkę świąteczną dla Świętego Mikołaja. To doskonała okazja, aby wykorzystać swoją wyobraźnię i stworzyć unikalny prezent dla Mikołaja.
W sobotę dodatkowo czekała będzie na Was również słodka niespodzianka – wata cukrowa! Ponadto, nie zabrakuje u nas konkursów z nagrodami. W niedzielę natomiast, oprócz strefy kreatywnej, będziecie mieli okazję spotkać się z gościem specjalnym – Świętym Mikołajem!
A to jeszcze nie wszystko! Każde dziecko, które podczas wydarzenia narysuje lub przyniesie do Galerii Mazovia kartkę świąteczną dla Świętego Mikołaja i wrzuci ją do specjalnej skrzynki na kartki, będzie miało szansę wziąć udział w naszym konkursie. Do wygrania są naprawdę cenne nagrody, takie jak słuchawki Air Pods Pro II, gry planszowe Monopoly Płock czy karty podarunkowe do Galerii Mazovia. Aby wziąć udział w konkursie, pamiętajcie o podaniu na odwrocie kartki: imienia i nazwiska i wieku autora kartki, oraz adresu zamieszkania i numeru telefonu.
Nie możecie przegapić tego magicznego weekendu! Świąteczna strefa będzie dostępna w piątek od godziny 13:00 do 18:00 oraz w sobotę i niedzielę od godziny 10:00 do 18:00.

Przybywajcie i spędźcie ten czas w wyjątkowym towarzystwie.