szczegóły w salonie

A KUKU ŚWIĘTA!
Odkryj dziecięcą radość świąt i znajdź piękne rzeczy.  

 

12 listopada do sklepów DUKA trafi świąteczna kolekcja, dzięki której Twój dom zamieni się w krainę marzeń z dzieciństwa i ulubionych wspomnień. Skandynawskie gnomy poprawią Ci humor, a porcelanowe domki wprowadzą radość i zabawę.  

 

A KUKU DEKORACJE!
Kluczowym elementem kolekcji jest linia kamionkowej zastawy stołowej HORN ze skandynawskim nadrukiem jelenia inspirowana zimowym krajobrazem Północy. Uzupełniają ją bawełniane tekstylia GLEN z wytkanym wzorem klasycznej kraty oraz gnomy TONTTU stworzone z myślą o zabawnych podarunkach. Podarowując małego pomocnika na święta z pewnością wywołasz uśmiech i radosny błysk w oku najbliższych.  

 

A KUKU CHOINKA
Marzysz o pięknej choince na święta? Magii dodadzą jej dekoracje inspirowane trendem Heritage, który nie przemija wraz z upływem czasu. W ofercie pojawi się mnóstwo staromodnych bombek JULKULA, GLEN, ADVENT, retro zawieszki FELT i SEQUIN, porcelanowe domki TALO, a także urocze dziadki do orzechów NUTCRACKER nawiązujące wspomnieniami do bajek z dzieciństwa. 

Kiedy za oknem mróz, nic tak nie otuli wnętrza jak świeca. Wybierając świeczkę z serii NUTCRACKER oczarujesz domowników unikalnym zapachem Honey Apple, a dzięki świątecznemu designowi z dziadkiem do orzechów wprowadzisz do domu wesoły klimat. 

Wieczory z ciepłymi kocami HERITAGE sprawią, że wspólne spędzanie czasu z rodziną będzie jeszcze przyjemniejsze. 

 

A KUKU PIECZENIE!
Święta to również wspólne gotowanie potraw wigilijnych oraz pieczenie pierniczków. Te zajęcia są niezwykle cenne, pomagają oderwać się od codziennych wyzwań oraz spędzić czas z rodziną. Najprzyjemniejszym etapem pieczenia pierniczków jest ich dekorowanie, a w tym bez wątpienia pomoże zestaw świątecznych wykrawaczy do ciastek SMAK. Dzięki niemu Twoje wypieki będą jeszcze piękniejsze, a pierniczki zachwycą wszystkich gości nie tylko smakiem. Własnoręcznie przygotowane i udekorowane pierniczki to również świetny pomysł na prezent prosto z serca.   

 

A KUKU PREZENTY!
Nie można zapomnieć o najważniejszym w wyborze prezentu: najlepsze z nich to te, w których wybór włożymy serce. Dlatego nie warto zostawiać zakupów świątecznych na ostatni moment, w pośpiechu i zdenerwowaniu. W salonach DUKA znajdziesz propozycje prezentów świątecznych i dekoracji od 9,99 zł, a jeśli wolisz uniknąć tłumów, to również na duka.com.  

Wśród szerokiej oferty produktów na pewno znajdziesz coś wyjątkowego dla Twoich najbliższych.