Szukasz pracy?

Salon Urody Art-Fryz rekrutuje na stanowisko recepcjonistki!
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Art-Fryz w Galerii Mazovia – skontaktuj się z nami. Dowiedz się więcej pod numerem: 24 367-85-66 lub w naszym salonie.

ZASTĘPCA
KIEROWNIKA SKLEPU New Balance

Twój zakres obowiązków:
* Zarządzanie podległym Zespołem
* Kompleksowa organizacja pracy Sklepu
* Aktywna obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy
* Realizacja planów sprzedażowych
* Analiza raportów sprzedażowych
* Wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem Salonu

Nasze wymagania:
* Doświadczenie w zarządzaniu Sklepem i Personelem
* Umiejętność aktywnego budowania Zespołów Sprzedażowych w
oparciu o wartości Firmy
* Nastawienie na realizację celów biznesowych
* Zdolności przywódcze, entuzjazm oraz wysokie standardy
obsługi Klienta
* Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz
umiejętność szybkiego uczenia się
* Znajomość pakietu Office oraz łatwość poruszania się w
środowisku internetowym
* Ambicja i otwartość na zmiany

To oferujemy:
* Umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie
* Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* Ciekawą i rozwojową pracę w energicznym Zespole
* Pakiet szkoleń
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Odzież i obuwie pracownicze NB, zniżki pracownicze, kartę
Multisport
* Atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do realizacji
założonych celów